ERJ-U12D3301U
MFR.Part #
ERJ-U12D3301U
JLCPCB Part #
C1700406
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS