ERJ-P08D36R5V
MFR.Part #
ERJ-P08D36R5V
JLCPCB Part #
C4051948
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS