ERJ-U12D11R8U
MFR.Part #
ERJ-U12D11R8U
JLCPCB Part #
C1699480
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS