ERJ-U0XF91R0Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF91R0Y
JLCPCB Part #
C3966843
Description
-55℃~+125℃ 31mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS