ERJ-U03F6R49V
MFR.Part #
ERJ-U03F6R49V
JLCPCB Part #
C4277849
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS