ALZ11B48W
MFR.Part #
ALZ11B48W
JLCPCB Part #
C7072362
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 15ms 16A 440V@AC 48V 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS