ERJ-U08D4642V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08D4642V
JLCPCB Part #
C3977178
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS