ERJ-U08J241V
MFR.Part #
ERJ-U08J241V
JLCPCB Part #
C3988122
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS