ERJ-U06F6491V
MFR.Part #
ERJ-U06F6491V
JLCPCB Part #
C1859554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS