ERJ-14NF1870U
MFR.Part #
ERJ-14NF1870U
JLCPCB Part #
C2085083
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS