ERJ-U06F1822V
MFR.Part #
ERJ-U06F1822V
JLCPCB Part #
C4140985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS