ERJ-U06F1473V
MFR.Part #
ERJ-U06F1473V
JLCPCB Part #
C4293012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS