ERJ-S03D7873V
MFR.Part #
ERJ-S03D7873V
JLCPCB Part #
C4059356
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS