ERJ-U03J2R4V
MFR.Part #
ERJ-U03J2R4V
JLCPCB Part #
C4114562
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS