EXB-N8V1R6JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-N8V1R6JX
JLCPCB Part #
C1733009
Package
0402x4
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.6Ω 31mW 4 8 ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS