ERJ-U03F5602V
MFR.Part #
ERJ-U03F5602V
JLCPCB Part #
C4328595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS