ERJ-U03F5620V
MFR.Part #
ERJ-U03F5620V
JLCPCB Part #
C1859294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS