ERJ-U06F5602V
MFR.Part #
ERJ-U06F5602V
JLCPCB Part #
C1013319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS