ERJ-U03D3003V
MFR.Part #
ERJ-U03D3003V
JLCPCB Part #
C2113683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS