ERJ-U1DF2370U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2370U
JLCPCB Part #
C4148667
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS