ERJ-L14UJ24MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ24MU
JLCPCB Part #
C4156863
Description
-55℃~+125℃ 24mΩ 330mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS