ERJ-U03D2550V
MFR.Part #
ERJ-U03D2550V
JLCPCB Part #
C2112720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS