ECA-1AM471BJ
MFR.Part #
ECA-1AM471BJ
JLCPCB Part #
C1580741
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 3.5mm 470uF 680mA@10kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS