ERJ-P08F4320V
MFR.Part #
ERJ-P08F4320V
JLCPCB Part #
C4201959
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS