ERJ-U03D2321V
MFR.Part #
ERJ-U03D2321V
JLCPCB Part #
C2113170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS