ERG-2SJ131V
MFR.Part #
ERG-2SJ131V
JLCPCB Part #
C6034611
Description
-55℃~+200℃ 130Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS