ERJ-U02J304X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02J304X
JLCPCB Part #
C1858540
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS