ERJ-S03F1004V
MFR.Part #
ERJ-S03F1004V
JLCPCB Part #
C2111588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS