ERJ-UP8D2801V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2801V
JLCPCB Part #
C4294783
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS