ERJU02F4701X
MFR.Part #
ERJU02F4701X
JLCPCB Part #
C1858865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS