EXB2HV103JV
MFR.Part #
EXB2HV103JV
JLCPCB Part #
C713454
Package
SMD-16P,3.8x1.6mm
Description
10kΩ 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,3.8x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS