ERJ-U1TF2432U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2432U
JLCPCB Part #
C4280577
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS