ERJ-U02F24R9X
MFR.Part #
ERJ-U02F24R9X
JLCPCB Part #
C1858842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS