ERJ-U12J164U
MFR.Part #
ERJ-U12J164U
JLCPCB Part #
C1014333
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS