ERJ-U02J5R1X
MFR.Part #
ERJ-U02J5R1X
JLCPCB Part #
C1858490
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS