ERJ-U02F23R2X
MFR.Part #
ERJ-U02F23R2X
JLCPCB Part #
C1858635
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS