ERJ-U12F1602U
MFR.Part #
ERJ-U12F1602U
JLCPCB Part #
C1860990
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS