ERJ-UP8J821V
MFR.Part #
ERJ-UP8J821V
JLCPCB Part #
C4279071
Description
-55℃~+155℃ 660mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS