ERJ-U02F1430X
MFR.Part #
ERJ-U02F1430X
JLCPCB Part #
C4259831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS