ERJ-U03F2702V
MFR.Part #
ERJ-U03F2702V
JLCPCB Part #
C1859235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS