EXB-U18914JX
MFR.Part #
EXB-U18914JX
JLCPCB Part #
C20027109
Package
0502
Description
31mW 4 8 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS