ERJ-U02F12R4X
MFR.Part #
ERJ-U02F12R4X
JLCPCB Part #
C1858927
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS