ERJ-U02F1R24X
MFR.Part #
ERJ-U02F1R24X
JLCPCB Part #
C1013049
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.24Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS