CRCW04028M25FKTD
MFR.Part #
CRCW04028M25FKTD
JLCPCB Part #
C4344572
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount