ERJ-U02D90R9X
MFR.Part #
ERJ-U02D90R9X
JLCPCB Part #
C3969030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS