EET-HC1V822JJ
MFR.Part #
EET-HC1V822JJ
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 3.335A@10kHz 32mm 35V 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS