ERJU2RD2200X
MFR.Part #
ERJU2RD2200X
JLCPCB Part #
C491158
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS