RG1005N-7152-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-7152-W-T1
JLCPCB Part #
C3984494
Description
-55℃~+155℃ 63mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS