ERJ-P08F1742V
MFR.Part #
ERJ-P08F1742V
JLCPCB Part #
C4314620
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS