ERJ-U02D4120X
MFR.Part #
ERJ-U02D4120X
JLCPCB Part #
C4012923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS